Gin everywhere (1.2.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Author
is: Høvundur

en: Published
is: Útgivið

en: Authoring information
is: Høvundaupplýsingar

en: Not published
is: Ikki útgivið

en: URL path settings
is: Hjáleinkis setingar
