Gin everywhere (1.2.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Not published
hy: Չհրապարակված
