Gin everywhere (1.2.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Author
id: Penulis

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Authoring information
id: Informasi penulisan

en: Not published
id: Tidak dipublikasikan

en: URL path settings
id: Pengaturan path URL

en: Last saved
id: Terakhir disimpan

en: Not saved yet
id: Belum disimpan
