Gin everywhere (1.2.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Published
jv: Dipacak

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: URL path settings
jv: Sétingan URL path
