Gin everywhere (1.2.3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: Published
lv: Publicēts

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi
