Gin everywhere (1.2.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Published
sq: Publikuar

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: URL path settings
sq: Rregullimet e pozicionit të URL
