Gin Layout Builder (1.0.0-beta11) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्
