Gin Layout Builder (1.0.0-rc6) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: unpublished
id: belum ditayangkan

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Save
id: Simpan

en: Page
id: Halaman

en: Display options
id: Opsi tampilan

en: Last
id: Terakhir

en: First
id: Pertama

en: Next page
id: Halaman berikutnya

en: Go to first page
id: Pergi ke halaman pertama

en: Go to last page
id: Pergi ke halaman terakhir

en: Edit %title
id: Sunting %title

en: Current page
id: Halaman sekarang

en: Previous page
id: Halaman sebelumnya
