Gin Layout Builder (1.0.0-rc6) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Page
ka: გვერდი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
