Gin Layout Builder (1.0.0-rc6) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Save
pl: Zapisz

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Last
pl: Ostatni

en: First
pl: Pierwszy

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Edit %title
pl: Edycja %title

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: First page
pl: Pierwsza strona
