Gin Layout Builder (1.0.0-rc6) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Save
sl: Shrani

en: Page
sl: Stran

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Edit %title
sl: Urejaj %title
