Gin Layout Builder (1.0.0-rc8) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Page
bs: Strana
