Gin Layout Builder (1.0.0-rc8) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Save
lt: Saugoti

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Last
lt: Paskutinis

en: First
lt: Pirmas

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Edit %title
lt: Redaguoti %title

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
