Gin Layout Builder (1.0.0-rc8) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: unpublished
te: అప్రచురితం

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Page
te: పేజీ

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Current page
te: ప్రస్తుత పుట
