Gin Layout Builder (2.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Next
os: Дарддæр

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Save
os: Ныффысс
