Gin Toolbar (8.x-1.0-beta10) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Overview
da: Overblik

en: Custom
da: Tilpasset

en: Close
da: Luk

en: Red
da: Rød

en: Purple
da: Lilla

en: Green
da: Grøn

en: Yellow
da: Gul
