Gin Toolbar (8.x-1.0-beta10) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Overview
id: Sekilas

en: Custom
id: Tersuai

en: Close
id: Tutup

en: Red
id: Merah

en: Green
id: Hijau

en: Orange
id: Oranye
