Gin Toolbar (8.x-1.0-beta10) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Home
pt: Início

en: Overview
pt: Visão geral

en: Custom
pt: Personalizado

en: Close
pt: Fechar

en: Red
pt: Vermelho

en: Purple
pt: Roxo

en: Teal
pt: Verde azulado

en: Pink
pt: Rosa

en: Green
pt: Verde

en: Orange
pt: Laranja

en: Yellow
pt: Amarelo

en: Dark Purple
pt: Roxo Escuro

en: Gin Toolbar for Gin Theme
pt: Barra de ferramentas para o tema Gin

en: Claro Blue (Default)
pt: Azul Claro (Padrão)
