Gin Toolbar (8.x-1.0-beta10) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Custom
ro: Personalizat

en: Close
ro: Închideți

en: Red
ro: Roșu
