Gin Toolbar (8.x-1.0-beta11) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Custom
eo: Propra

en: Red
eo: Ruĝa

en: Green
eo: Verda

en: Yellow
eo: Flava
