Gin Toolbar (8.x-1.0-beta13) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Custom
fi: Oma

en: Close
fi: Sulje

en: Red
fi: Punainen

en: Purple
fi: Violetti

en: Teal
fi: Sinivihreä

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Orange
fi: Oranssi

en: Yellow
fi: Keltainen

en: Dark Purple
fi: Tumma violetti

en: Gin Toolbar
fi: Gin-työkalupalkki

en: Gin Toolbar for Gin Theme
fi: Gin-työkalupalkki Gin-teemalle

en: Claro Blue (Default)
fi: Claro sininen (oletus)
