Gin Toolbar (8.x-1.0-beta13) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Close
fr: Fermer

en: Red
fr: Rouge

en: Purple
fr: Violet

en: Teal
fr: Vert canard

en: Pink
fr: Rose

en: Green
fr: Vert

en: Yellow
fr: Jaune

en: Dark Purple
fr: Violet sombre

en: Gin Toolbar
fr: Barre d'outils Gin

en: Gin Toolbar for Gin Theme
fr: Barre d'outils Gin pour le thème Gin

en: The Gin Toolbar module works with <a href="https://www.drupal.org/project/gin" target="_blank">Gin</a> theme only
fr: Le module Gin Toolbar fonctionne seulement avec le thème <a href="https://www.drupal.org/project/gin" target="_blank">Gin</a>
