Gin Toolbar (8.x-1.0-beta13) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Overview
lv: Pārskats

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Close
lv: Aizvērt

en: Red
lv: Sarkans

en: Green
lv: Zaļš

en: Yellow
lv: Dzeltens
