Gin Toolbar (8.x-1.0-beta13) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Custom
oc: Personalizat

en: Close
oc: Tampar

en: Red
oc: Roge

en: Purple
oc: Violet

en: Pink
oc: Ròse

en: Green
oc: Verd

en: Orange
oc: Irange

en: Yellow
oc: Jaune
