Gin Toolbar (8.x-1.0-beta13) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Close
th: ปิด

en: Red
th: แดง

en: Pink
th: สีชมพู

en: Green
th: เขียว

en: Yellow
th: เหลือง
