Gin Toolbar (8.x-1.0-beta13) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Overview
uk: Огляд

en: Custom
uk: Власний

en: Close
uk: Закрити

en: Red
uk: Червоний

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Teal
uk: Зеленувато-блакитний

en: Pink
uk: Рожевий

en: Green
uk: Зелений

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Yellow
uk: Жовтий
