Gin Toolbar (8.x-1.0-beta14) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Overview
ru: Обзор

en: Custom
ru: Собственная

en: Close
ru: Закрыть

en: Red
ru: Красный

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Teal
ru: Зеленовато-голубой

en: Pink
ru: Розовый

en: Green
ru: Зелёный

en: Orange
ru: Оранжевый
