Gin Toolbar (8.x-1.0-beta14) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Overview
sk: Prehľad

en: Custom
sk: Vlastná

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Red
sk: Červená

en: Green
sk: Zelená

en: Yellow
sk: Žltá
