Gin Toolbar (8.x-1.0-beta8) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Custom
es: Personalizado

en: Red
es: Rojo

en: Purple
es: Púrpura

en: Teal
es: Cerceta

en: Pink
es: Rosa

en: Green
es: Verde

en: Orange
es: Naranja

en: Yellow
es: Amarillo
