Gin Toolbar (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: About
fr: À propos

en: Edit %title
fr: Modifier %title

en: Gin Toolbar
fr: Barre d'outils Gin

en: Gin Toolbar for Gin Theme
fr: Barre d'outils Gin pour le thème Gin

en: The Gin Toolbar module works with <a href="https://www.drupal.org/project/gin" target="_blank">Gin</a> theme only
fr: Le module Gin Toolbar fonctionne seulement avec le thème <a href="https://www.drupal.org/project/gin" target="_blank">Gin</a>

en: This module changes the layout of the administration menu, and is actively compatible with <a href="@href" target="_blank">Gin Admin</a>.
fr: Ce module change la mise en page du menu d'administration et est compatible avec <a href="@href" target="_blank">Gin Admin</a>.

en: Back to Administration
fr: Retour à l'administration
