Gin Toolbar (8.x-1.0-rc7) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: About
id: Tentang

en: Edit %title
id: Sunting %title

en: Gin Toolbar
id: Toolbar Gin

en: Gin Toolbar for Gin Theme
id: Toolbar Gin for Tema Gin

en: The Gin Toolbar module works with <a href="https://www.drupal.org/project/gin" target="_blank">Gin</a> theme only
id: Modul Toolbar Gin  bekerja hanya dengan tema <a href="https://www.drupal.org/project/gin" target="_blank">Gin</a>

en: This module changes the layout of the administration menu, and is actively compatible with <a href="@href" target="_blank">Gin Admin</a>.
id: Modul ini mengubah tata letak menu administrasi, dan secara aktif kompatibel dengan <a href="@href" target="_blank">Admin Gin</a>.

en: Back to Administration
id: Kembali ke Administrasi
