Gin Toolbar (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: About
nl: Over

en: Edit %title
nl: Bewerk %title

en: Gin Toolbar for Gin Theme
nl: Gin Toolbar voor Gin Theme

en: The Gin Toolbar module works with <a href="https://www.drupal.org/project/gin" target="_blank">Gin</a> theme only
nl: De Gin Toolbar-module werkt alleen met het <a href="https://www.drupal.org/project/gin" target="_blank">Gin</a>-thema

en: This module changes the layout of the administration menu, and is actively compatible with <a href="@href" target="_blank">Gin Admin</a>.
nl: Deze module verandert de lay-out van het beheermenu en is compatibel met <a href="@href" target="_blank">Gin Admin</a>.

en: Back to Administration
nl: Terug naar het beheer
