Gin Toolbar Custom Menu (1.0.6) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Menu
fa: منو

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Add rule
fa: افزودن قانون

en: Rules
fa: قوانین

en: Installation
fa: نصب

en: About
fa: درباره

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
