Gin Toolbar Custom Menu (1.0.7) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Menu
ar: القائمة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Role
ar: الدور

en: Add rule
ar: أضف قاعدة

en: menu
ar: قائمة

en: About
ar: حول

en: Dependencies
ar: المتطلبات
