GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: PayPal
ar: باي بال

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Country
ar: الدولة

en: Amount
ar: المبلغ

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Reference
ar: مرجع

en: Order number
ar: رقم الطلب
