GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Country
gl: País

en: Amount
gl: Cantidade

en: Configuration
gl: Configuración

en: Reference
gl: Referencia

en: log
gl: rexistro

en: Billing Information
gl: Datos de facturacion

en: Order number
gl: Número de pedido
