GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Country
ro: Ţară

en: Amount
ro: Suma

en: Configuration
ro: Configurație

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Reference
ro: Referință

en: log
ro: jurnal

en: Billing Information
ro: Informații despre facturare

en: Payment Method
ro: Metodă de plată

en: Shipping Information
ro: Informații despre transport

en: Order number
ro: Număr comandă

en: Thank you for your order!
ro: Vă mulțumim pentru comanda dumneavoastră!

en: Order #@number details:
ro: Detalii comanda #@number:
