GingerPlugin (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Country
el: Χώρα

en: Amount
el: Ποσό

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Credit Card
el: Πιστωτική κάρτα

en: City
el: Πόλη

en: Reference
el: Αναφορά

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Order number
el: Αριθμός παραγγελίας
