Group invite (3.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Subject
az: Mövzu

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
