Git Issues (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Projects
ar: المشاريع

en: Category
ar: التصنيف

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: Last update
ar: آخر تحديث

en: State
ar: الحالة

en: Web services
ar: خدمات الويب
