Git Issues (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Projects
da: Projekter

en: Category
da: Kategori

en: Save
da: Gem

en: Issues
da: Udgaver

en: Issue
da: Udgave

en: Last update
da: Seneste opdatering

en: State
da: Status

en: Labels
da: Etiketter

en: Web services
da: Web-services
