Git Issues (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Description
es: Descripción

en: Projects
es: Proyectos

en: Category
es: Categoría

en: Save
es: Guardar

en: Issues
es: Incidencias

en: Issue
es: Incidencia

en: Last update
es: Última actualización

en: State
es: Estado

en: Labels
es: Etiquetas

en: Due date
es: Fecha de vencimiento

en: Web services
es: Servicios web
