Git Issues (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Category
ku: پۆل

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە
