Git Issues (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Category
bg: Категория

en: Save
bg: Запази

en: Last update
bg: Последна промяна

en: State
bg: Статус

en: Labels
bg: Етикети

en: Web services
bg: Уеб услуги
