Git Issues (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Projects
id: Proyek

en: Category
id: Kategori

en: Save
id: Simpan

en: Last update
id: Pembaruan terakhir

en: State
id: Status

en: Web services
id: Layanan-layanan web
