Git Issues (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Projects
ja: プロジェクト

en: Category
ja: カテゴリー

en: Save
ja: 保存

en: Last update
ja: 前回の更新

en: State
ja: 状態

en: Labels
ja: ラベル

en: Web services
ja: ウェブサービス
