Git Issues (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Labels
kn: ಲೇಬಲ್‌ಗಳು

en: Available plugins
kn: ಲಭ್ಯ ಪ್ಲಗ್ಇನ್‍ಗಳು

en: Due date
kn: ಕೊನೆಯ ದಿನಾಂಕ
