Git Issues (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Category
mr: वर्ग

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Issues
mr: मुद्दे

en: Issue
mr: मुद्दा

en: State
mr: राज्य
