Git Issues (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Description
vi: Mô tả

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Save
vi: Lưu

en: Last update
vi: Lập cập nhật cuối

en: State
vi: Bang

en: Labels
vi: Nhãn

en: Available plugins
vi: Trình cắm có sẵn

en: Web services
vi: Dịch vụ web
