Git Issues (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Category
cs: Kategorie

en: Save
cs: Uložit

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: State
cs: Stav

en: Labels
cs: Názvy

en: Web services
cs: Webové služby
